Paweł IWANOWSKI

Okręg wyborczy: lista nr 3, okręg nr 3, pozycja nr 1 Centrum, Śródmieście, os. Staszica (wybrane ulice), os. Piaski (wybrane ulice), ul. Żwirowa
Kontakt email iwanowski.gorzow@gmail.com
Media społecznościowe profil prywatny strona kandydata

Table of Contents

O mnie

Mam 41 lat. Urodziłem się i mieszkam w Gorzowie. Mam żonę Agnieszkę i nastoletnią córkę Zuzannę. Swój czas dzielę między pracę zawodową, działalność społeczną i hobby, którym jest fotografia krajobrazowa. Mam też psa o imieniu Alek, sprzątam po nim 😉

Wykształcenie

Jestem absolwentem Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wlkp.. Ukończyłem studia w Wyższej Informatycznej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wlkp. na kierunku zarządzanie systemami komputerowymi.

Moja droga

Przez 8 lat byłem wolontariuszem świetlicy środowiskowej. 

Od 2012 roku prowadzę własną działalność gospodarczą, co w warunkach naszej gospodarki można uznać za sukces. Zawodowo zajmuję się programowaniem, ecommerce, marketingiem i nowoczesnymi technologiami. Znam problemy przedsiębiorców z własnego doświadczenia. 

Pracowałem przy projektach informatycznych dla instytucji publicznych m. in. współtworzyłem system elektronicznego naboru dzieci do przedszkoli i szkół ponadgimnazjalnych, który funkcjonował w Gorzowie z powodzeniem przez 13 lat. W tym czasie poznałem problemy placówek edukacyjnych z punktu widzenia kadry. Braki w finansowaniu, zły stan budynków, braki w wyposażeniu klas czy niedopasowany do współczesnych realiów życia program nauczania. Poznałem również problemy rodziców borykających się z brakiem miejsc w publicznych placówkach. 

W 2017 roku nagłośniłem sprawę fatalnego stanu Szkoły Podstawowej nr 1 w Gorzowie przy ulicy Dąbrowskiego. Wywalczyłem jej kompleksowy remont. Starania o remont trwały 3 lata. Remont jest na ukończeniu i jak wiele miejskich inwestycji wymaga poprawy.

🎥 Reportaż o szkole: https://www.youtube.com/watch?v=zOqe544Mg2U 

📷 Zdjęcia szkoły sprzed remontu: https://photos.app.goo.gl/N5HrnTjXp9aAv9bPA

W ramach akcji promującej remont, jako Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 „Jedyna Taka” zorganizowałem festyn. Festyn zgromadził kilkaset osób, rodziców, dzieci, nauczycieli i przyjaciół szkoły.

Więcej zdjęć z festynu można znaleźć pod tym adresem: https://photos.app.goo.gl/pFKZUJQXzEvPWSz77

Zorganizowałem petycję przeciwko wycince drzew wzdłuż Kłodawki. Razem zebraliśmy 2155 podpisów – to największy od lat zryw mieszkańców w obronie zieleni. W 2022 roku zostałem nominowany do tytułu Osobowości Roku Gazety Lubuskiej za ten wyczyn.

Angażuję się w inicjatywy społeczne, pomagam sąsiadom w kontaktach i sprawach związanych z ADM, ZGM, Urzędem Miasta.

Poniżej znajdą Państwo kluczowe punkty tego co chciałbym zrealizować będąc radnym.

Program: Centrum, Śródmieście

Program: os. Staszica

Program: os. Piaski

Program: ul. Żwirowa

Proszę o Twój głos
7 kwietnia!

Paweł IWANOWSKI
Okręg nr 3, pozycja nr 1

Dlaczego kandyduję?

To proste. Lubię i umiem pomagać. Jako radny będę mógł skuteczniej pomagać w rozwiązywaniu Waszych problemów oraz dbać o rozwój miasta.